Autorius | Žinutė |
2007-02-09 15:40 #1140 | |
Pagal ką aukcijono metu nustatoma kaina? Pvz. jei teikiu pavedimą, kuris galios tik aukcijono metu nurodau tik akcijų skaičių. Ir kas bus jei aukcijono kaina bus didesnė nei aš galvojau ir nebeužteks pinigų ? Ar tada nupirks mažiau akcijų ar visai nenupirks?
|
|
![]() |
2007-02-09 15:57 #1141 |
Tai juk tu negali pateikt pavedimo nurodydamas tik pinigų sumą. Būtinai turi būti nurodytas tiek akcijų skaičius tiek kaina. Aukciono metu sandoriai vykdomi tik viena kaina. Ta, kuria pagal pateiktus pavedimus galima didžiausia apyvarta.
|
|
2007-02-11 12:44 #1149 | |
Sveiki, as cia biski OT, bet man i mano moksla reik nunest akcijos pavyzdi. Kai nusiperki akciju, ar gauni tai patvirtinanti lapa atsispausdint, ar ten duoda kokia sutarti atsispausdint? Juk kazkas patvirtinancio turi but perkant akciju? Gal galetumete numesti koki linka su panasia akcijos kopija, ar gal kas turit ir galetumete atsiust? Laukiu atsakymo cia ir busiu l. dekingas padejusiems.
|
|
![]() |
2007-02-11 12:53 #1150 |
Dabartiniais laikais tokios kaip popierinės akcijos nėra, yra tik elektroninės...
Gali gauti tik išrašą, kad tau priklauso tiek ir tiek akcijų. www.saltinis.eu
|
|
2007-02-11 13:08 #1151 | |
Aisku, aciu. Tai dabar galima gauti tik israsa popieriuje, ir jeigu tik pats to noresi ir prasysi, kitokios popierines formos nera, teisingai supratau?
|
|
![]() |
2009-07-19 14:21 #42681 |
Laba diena, noreciau suzinoti, kaip galima butu isigyti UAB vertybniu popieriu ? Ar pas juos tiesiai rekia aiti ir sneketi ?
|
|
![]() |
2009-07-19 16:31 #42682
![]() |
Jo, tiesiai eiti ir ieškoti akcininko. Bet UAB akcininkai neskelbiami, taigi bus darbo juos išryškinti. O po to kai jau ruošies įeiti į verslo dalį tai žiūrėk, ar tai sąžiningi žmonės. Nes paims, praskolins vargšą UAB'ą, pinigus išims per pirkimus ir liksi su niekuo.
|
Norėdami rašyti forume, turite užsiregistruoti, o jei jau registravotės- prisijungti.