Olympic Entertainment Group pajamos per praėjusį ketvirtį, palyginus su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, padidėjo 14,5 procentais iki 30,989 mln. eurų.
Tuo tarpu dėl beveik trylika procentų sumažėjusių šios kompanijos visų veiklos išlaidų, ji paskutinį praėjusių metų ketvirtį baigė uždirbusi 1,035 mln. eurų veiklos pelno, kai prieš metus per tą patį laikotarpį buvo patirtas net 7,322 mln. eurų vertės veiklos nuotolis.
Minimai kazino tinklo valdytojai praėjusį ketvirtį pavyko baigti pelningai, na o grynasis pelnas tenkantis įmonės akcininkams sudarė 0,043 mln. eurų, kai prieš metus per tą patį laikotarpį kompanija buvo patyrusi 4,666 mln. eurų vertės grynąjį nuostolį.
![](datas/users/375-olympic net margin 11-02-28.gif)
Olympic Entertainment Group praėjusius metus, dėl šešiolika procentų sumažėjusių bendrų veiklos išlaidų, baigė uždirbusi 3,136 mln. eurų veiklos pelno ir 1,099 mln. eurų grynojo pelno, kai per 2009 metus dėl atliktų nurašymų šios bendrovės veiklos nuostolis sudarė 21,533 mln. eurų, na o grynasis nuostolis siekė net 32,792 mln. eurų.
Kompanija per praėjusius metus ir toliau sėkmingai mažino savo turimas skolas, tad grynoji neigiama skola padidėjo nuo -1,603 iki -23,557 mln. eurų, o tai reiškia, kad kompanijos turimi grynieji pinigai bei ekvivalentai, bei trumpalaikės finansinės investicijos yra didesnės už turimas skolas kredito įstaigoms.
Nuo šių metų pradžios Olympic Entertainment Group akcijos Talino biržoje jau spėjo pabrangti net virš dvylikos procentų. Šios bendrovės akcijomis taip pat yra prekiaujama ir Varšuvos biržoje.