„Morgan Stanley“ pirmą kartą per ketvirtį patyrė nuostolį

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: JT Naujienos Data: 2007-12-19 16:14 Komentarai: (0)
Antroji pagal dydį JAV finansinio tarpininkavimo bendrovė „Morgan Stanley“ per ketvirtąjį šių metų ketvirtį patyrė 3,56 mlrd. dolerių nuostolį, po to kai buvo priversta nurašyti 9,4 mlrd. dolerių vertės turtą dėl jo nuvertėjimo. Tai pirmasis bendrovės nuostolis per visą kompanijos gyvavimo istoriją, praneša naujienų agentūra „Bloomberg“.

Vyriausiasis bendrovės vadovas John Mack paskelbus tokius rezultatus atsisakė šių metų premijos ir pareiškė, kad rezultatai yra smarkiai nuviliantys. J. Macko strategija plėsti būsto paskolų veiklą bei atlikti didesnius prekybos statymus atsisuko prieš jį patį ir nuvedė prie kompanijos nuostolių susijusių su vertybiniais popieriais susietais su hipotekos paskolomis.

„Morgan Stanley“ taip pat pranešė, kad ji pritraukė 5 mlrd. dolerių investicijas iš nacionalinio Kinijos turto fondo „China Investment Corp.“

Praėjusių metų atitinkamą laikotarpį „Morgan Stanley“ pelnas siekė 1,98 mlrd. dolerių. Tuo tarpu šį ketvirtį patirtas nuostolis buvo didesnis nei tikėtasi analitikų.
 
Dar nėra komentarų