Šiandien 15 val. 15 min. Lietuvos laiku bus paskelbti privačios tyrimų bendrovės ADP JAV darbo rinkos duomenys. Prognozuojama, kad gegužę bus privačiame sektoriuje bus sukurta maždaug 210 tūkst. naujų darbo vietų. Tokia ataskaita investuotojų gretose yra traktuojama kaip geras orientyras laukiant oficialių JAV darbo rinkos duomenų, kurie bus paskelbti penktadienį. Taip pat šiandien Briuselyje prasideda G-7 šalių susitikimas Briuselyje.
Vilniaus (OMXV +1,2 proc.) ir Talino (-0,1 proc.) biržų indeksų kryptys išsiskyrė, tačiau brangusių ir pigusių akcijų skaičius buvo beveik identiškas (po 6 brango, po 5 pigo). Rygos OMXR indekso reikšmė didėjo 2,1 procento. Vakar NASDAQ OMX biržos organizuotame susitikime TEO LT, „Invaldos LT“, „Lietuvos energijos gamybos“, LESTO, „Agrowill Group“ ir „Klaipėdos naftos“ vadovai investuotojams pristatė tolesnes veiklos kryptis.
Kaip ir pirmadienį, taip ir antradienį vakar investuotojų dėmesio centre buvo TEO LT akcijos, brangusios dar 3,20 proc. iki 0,773 euro už akciją, apyvarta siekė 115 tūkst. eurų. Per paskutines dvi prekybos sesijas TEO LT akcijų kaina šoktelėjo 5,60 procento. Dar vakar rašėme, kad dividendai ir potencialus bendrovės pasitraukimas iš biržos yra pagrindiniai veiksniai palaikantys TEO LT paklausos pusę. Be to, optimizmą galėjo padidinti ir vakar vykęs TEO LT veiklos krypties pristatymas investuotojams.