„MG Baltic Media“ vis dar planuoja žengti į biržą

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: JT Naujienos Data: 2008-01-10 09:34 Komentarai: (0)
Koncerno „MG Baltic“ valdoma žiniasklaidos grupė „MG Baltic Media“ ketina pavasarį dalį savo akcijų pasiūlyti per pirminį viešąjį akcijų platinimą (angl. IPO), jei padėtis rinkose tam bus palanki, ketvirtadienį rašo dienraštis „Verslo žinios“.

Renata Maksimavičienė, koncerno „MG Baltic“ valdomos bendrovės „MG Baltic Investment“ (MGBI) korporacinių finansų ir investicijų direktorė, teigia, kad planai surengti „MG Baltic Media“ IPO nesikeičia, ir to galima tikėtis pavasarį. „Kol kas planuojame pavasarį, bet jei bus tam nepalanki padėtis rinkoje, „MG Baltic Media“ IPO gali būti atidėtas“, - sako R. Maksimavičienė. Pasak jos, galutinio sprendimo dėl akcijų viešojo platinimo dalies nėra priimta, bet tikėtina, kad bus apie 25-35 proc. akcijų.

„MG Baltic Media“ šiuo metu priklauso televizijos kanalai LNK ir TV1, naujienų portalas „Alfa.lt“, taip pat žurnalų leidybos bendrovės „Neo Press“ ir „UPG Baltic“, kartu leidžiančios ir platinančios apie dešimtadalį žurnalų. 2007 metais „MG Baltic Media“, daugiausia pajamų gaunanti iš LNK, įsigijo didmeninės telekomunikacijos paslaugų bendrovę „Mediafonas“ ir interaktyviųjų TV bei mobiliųjų komunikacijų projektų prodiusavimu užsiimančią „Teleo“.
 
Dar nėra komentarų