Nepanikuokite dėl pajamingumo kreivės apsivertimo

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2019-03-26 14:52 Komentarai: (0)
Investicinis bankas Goldman Sachs prisijungė prie asmenų ir finansinių įmonių grupės, kurie rekomenduoja nepanikuoti dėl JAV valstybinių obligacijų pajamingumo kreivės apsivertimo.

Minimo banko strategai nurodo, kad pajamingumo kreivės dalis, kurioje įvyko inversija, nėra tokia didelė, kaip tada, kai tai buvo signalas apie artėjančią recesiją. Jie pabrėžia, kad dabartinį kreivės apsisukimą iš dalies sukėlė dešimties metų JAV obligacijų pajamingumo sumažėjimas, kurio priežastys yra už Amerikos ribų.

Goldman Sachs strategų komanda taip pat nurodo, kad obligacijų pajamingumų skirtumai JAV neparodo ekonominės padėties pablogėjimo.

„Mažų palūkanų normų aplinkoje recesijos rizika tebėra maža“ - teigiama banko ataskaitoje.

Su Goldman Sachs atstovų nuomone sutinka ir Morgan Stanley bankas, kurio strategas Matthew Hornbach teigė, kad trijų mėnesių ir dešimties metų trukmės JAV obligacijų pajamingumo kreivių apsivertimas turėtų trukti bent iki birželio mėnesio FED susitikimo, kad Amerikos pinigų politikos institucijos atstovai pasijustų nepatogiai.

Jei tai užtruks ilgiau, tuomet Amerikos Centrinio banko atstovai turės imtis veiksmų.
 
Dar nėra komentarų