Pagrindiniai Europos šalių akcijų indeksai taip pat raudonavo: Vokietijos DAX -0,17 proc., Prancūzijos „CAC 40“ -0,65 proc., Didžiosios Britanijos „FTSE 100“ -0,44 procento. „Renault“ akcijos pigo 11,9 proc. po to, kai įmonė paskelbė prognozes apie galimus prastesnius šių metų rezultatus dėl sunkumų Turkijos, Argentinos rinkose.
JK parlamentas šeštadienį nepriėmė sprendimo dėl išstojimo iš ES sutarties, tačiau vietoj to įpareigojo premjerą prašyti ES atidėti „Brexit“ datą. B. Johnsonas, kuris nekartą kartojo, kad išstojimas privalo įvykti spalio 31 d., nenorėdamas pažeisti įstatymo laišką su prašymu išsiuntė, tačiau jo nepasirašė. Tačiau išsiuntė ir antrą, pasirašytą laišką, kuriame nurodė, kad nenori atidėti išstojimo. JK vyriausybė ketina siūlyti naują balsavimą dėl išstojimo sutarties parlamente surengti jau šiandieną.
Tuo tarpu Azijos akcijų biržos pasižymėjo pasyvia prekyba (apyvartos buvo 30 proc. mažesnės nei mėnesio vidurkis) ir neįgavo aiškios krypties (Japonijos NIKKEI +0,29 proc., Kinijos „Shanghai Composite“ -0,29 proc., Honkongo „Hang Seng“ +0,22 procento). Šią savaitę rinkos lauks euro zonos ir JAV pramonės produkcijos duomenų, taip pat ECB sprendimų ketvirtadienį.
Baltijos biržose apyvarta siekė 723 tūkst. eurų, OMXB kilo +0,1 procento. Aktyviausiai prekiauta Šiaulių banko akcijomis (41 sandoriu akcijų perleista už 106 tūkst. eurų, kaina nepakito). Didžiausią apyvartą pasiekė „Tallink Grupp“ (179 tūkst. eurų, kaina taip pat nepakito). „Tallinna Vesi“ paskelbė, kad Estijos konkurencijos tarnyba patenkino įmonės prašymą sumažinti tarifus. Nuo gruodžio 1d., kainos mažmeniniams vartotojams mažės 27 proc., verslo klientams – 15 procentų.