Fitch dar kartą Ameriką įspėjo dėl reitingo

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2011-12-22 12:18 Komentarai: (4)
Pasaulinė reitingų agentūra Fitch dar kartą perspėjo Ameriką, kad šios šalies AAA lygio reitingui, dėl ir toliau kylančios šios šalies skolos bei dėl susitarimo trūkumo susijusio su biudžeto išlaidų mažinimu, yra iškilęs pavojus.

Tačiau tuo pačiu minimos reitingų agentūros atstovai pabrėžė, kad yra labai tikėtina, jog iki 2013 metų nebus priimtas sprendimas dėl Amerikos skolinimosi reitingo pakeitimo.

Praėjusią savaitę Fitch Amerikos reitingo perspektyvą pakeitė iš stabilios į neigiamą. Toks sprendimas buvo priimtas po to, kai Amerikos valdžios atstovams nepavyko susitarti dėl 1,1 trilijono dolerių vertės biudžeto išlaidų mažinimo plano.

Minimos reitingų agentūros atstovai pabrėžia, kad jie iki 2013 metų Amerikai duodą laiką sukurti ir pradėti įgyvendinti realų taupymo planą. Jeigu tokio plano nebus, Fitch sumažins Amerikos skolinimosi reitingą.

Priminsime, kad šių metų rugpjūčio mėnesio pradžioje kita reitingų agentūra, t.y. Standard & Poor’s, pirmą kart istorijoje sumažino aukščiausią Amerikos turėtą skolinimosi reitingą. Tuo tarpu kita reitingų agentūra Moody’s perspėjo, kad gali peržiūrėti Amerikos reitingą.
 
1.   Parašė Darius0215   2011-12-22 14:41  

kas galetu patikslinti, jav skola 14 trilijonu ?

 
2.   Parašė IT17   2011-12-22 14:50  

tokia ji buvo rugpjucio pradzioje, o gal kiek didesne, o nuo to laiko jau nemazai menesiu praejo, manau jau virs penkiolikos trilijonu drasiai yra...

 
3.   Parašė Eimantasn   2011-12-23 00:40  

http://www.usdebtclock.org/

 
4.   Parašė simkiuks   2011-12-23 02:16  

Tai cia Fitch gasdina ar kaip? O jei valstybe moketu uz reitingavima, tai del reitingu nereiktu jaudintis, butu AAA kol nebankrutuos. Sumoketu kelis 100milijonu ir ramu gautu vos ne uz dyka skolintis, palyginus kiek kiltu paskolos kaina po downgrate.