ECB greičiau nutrauks QE

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2015-04-02 19:38 Komentarai: (6)
Europos Centrinis bankas savo įgyvendinamą aktyvų supirkimo programą nutrauks greičiau nei tikisi investuotojai, nes euro zonos ekonominiai duomenys pastebimai pagerės, prognozuoja GAM Holding AG vadovas Alexander Friedman.

Buvusio UBS banko investicijų vadovo nuomone, investuotojai klaidingai mano, jog obligacijų pelningumas kiekybinio švelninimo metu, kurį nuo kovo mėnesio pradėjo įgyvendinti Europos Centrinis bankas, bei kurio vertė 1,1 trilijonas eurų, kris.

„Europos Centrinis bankas žiūrėdamas į krentančią euro vertę ieško ekonominių rodiklių pagerėjimo euro zonoje. Jie stiprės ir gerės, todėl tikiuosi, kad sulauksime pokyčių QE programoje greičiau, nei žmonės tikisi, panašiai bus ir palūkanų didinimo atžvilgiu” - sakė Alexander Friedman.

Europos Centrinio banko atstovai pranešė, kad iki kitų metų rugsėjo kas mėnesį obligacijų ir kitų aktyvų supirkimui bus skiriama po šešiasdešimt milijardų eurų. Šie šio Centrinio banko veiksmai lėmė, jog sumažėjo tiek euro zonos šalių valstybinių, tiek įmonių obligacijų pajamingumai.

Alexander Friedman investicinė kompanija GAM Holding AG šiuo metu valdo 123 mlrd. dolerių vertės aktyvus.
 
1.   Parašė mindaugas1   2015-04-02 22:24  

Alexander Friedman spėju praleido pro ausis, kad eurozonoje bedarbystė 11.2 procentų. Pagal jį tai nėra svarbu, manau jis klysta.

 
2.   Parašė IT17   2015-04-02 22:38  

ECB skirtingai nei FED, nesiorientuoja i bedarbyste, o tik i kainu stabiluma....

 
3.   Parašė yomajo   2015-04-02 22:59  

Europa daug sunkiau kovoja su pašalpiniais babajais, nei JAV su amerikietiškos svajonės dažniausiai norinčiais meksikiečiais. Asmeninė nuomonė, kalbant apie nedarbo lygį.

 
4.   Parašė maxa   2015-04-03 08:40  

Tai kad JAV nieko ne geriau. Ten tie 5,6 proc. bedarbystės yra eilinis žydų išmįslas. Į dirbančiuosius įrašo ir part-time su minimaliom algom, ir visokius briedus kaip kad 3d-printeriu spausdinančius hipsterius, kurie kartą į mėnesį parduoda kokią nors plasmastinę sagą

Full-time JAV sudaro 44 proc. VISŲ DARBŲ, dėl ko vidurinioji klasė miršta ir household pajamos nė velnio neauga:

If you have a degree in chemistry or math and are working 10 hours part time because it is all you can find -- in other words, you are severely underemployed -- the government doesn't count you in the 5.6%. Few Americans know this.


http://www.bls.gov/news.release/empsit.t15.htm

O Europa nekvaršina sau galvos - ji kaip mokėjo pašalpas, taip ir moka. Visus traukia Azijos vartotojai. Galit rimto paklaust Jo Australija irgi priklausoma nuo Kinijos, kad ir kaip ten nuostabiai gyventų aborigenai.

Vienintelė išeitis - perskirstyti 1 proc. turtingiausiųjų turtą arba baigti sau meluot, kad viskas gerai ir pripažinti, kad vartojamasis modelis yra praeitis. Garantuoju, kad prie to ir prieis, nes kam spausdint ir nuvertint valiutą, kai tiesiog galima ją atimt iš tų, kurie juos užsidirbo/gavo/pavogė/paveldėjo etc. ir pavadint tai nacionalizacija. Net Handrailo teorijos čia nepadės.

 
5.   Parašė Sezam   2015-04-03 09:19  

vel idealizuojama ta kinija
na pabandom isivaizduoti kas butu jei europa ir amerika nemoketu pensiju ir pasalpu (kaip kinai),gi maudytusi pertekliniuose piniguose kaip macdakas anciukas narde po savo pinigu saugykla is seno disnejaus multiko

 
6.   Parašė saulius-fx   2015-04-03 13:44  

Maxa - cia tau dar apie zydu samoksla:

In February, 2.2 million persons were marginally attached to the labor force,
little changed from a year earlier. (The data are not seasonally adjusted.)
These individuals were not in the labor force, wanted and were available for
work, and had looked for a job sometime in the prior 12 months. They were not
counted as unemployed because they had not searched for work in the 4 weeks
preceding the survey. (See table A-16.)