![](datas/img/news/images/w/wall_street.jpg)
Tokio scenarijaus realizavimosi tikimybė didėja kasdien.
„Mes manome, kad dėl nežinomybės susijusios su Amerikos Federalinio Rezervų banko veiksmais, kas gali lemti obligacijų pajamingumų didėjimą, egzistuoja didelė tikimybė, jog vasarą bus 5 - 9 procentų korekcija“ - mano Deutsche Bank banko analitikas David Bianco.
„Mes taip pat tikimės, jog rizika dėl Graikijos finansų susijusių su didelio likvidumo įpareigojimais Europos Centriniam bankui, lems euro silpnėjimą“ - pridėjo jis.
![](datas/users/375-s&p 15-06.gif)
„Būkite pasiruošę pirkti akcijas korekcijos metu“ - pabrėžė David Bianco.
Jis ypač siūlo bei rekomenduoja įsigyti sveikatos priežiūros atstovių, didelės kapitalizacijos technologijų bendrovių bei didelių bankų akcijas.
Ketvirtadienio prekybos sesijos metu vienas iš pagrindinių Amerikos akcijų rinkos indeksų S&P 500 ūgtelėjo 0,17 procento iki 2108.86 punktų. Nuo metų pradžios jo vertė pasistiebė 2,43 procento, o per pastaruosius vienerius metus - 8,18 procento.