Amerikos Iždo sekretorius patenkintas silpnu doleriu

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2018-01-24 15:49 Komentarai: (2)
Davoso ekonomikos forume viešintis Amerikos Iždo sekretorius Steven Mnuchin neturi nieko prieš tai, kad šios šalies valiuta doleris, kuri yra pati likvidžiausia pasaulyje, silpnėja.

„Silpnesnis doleris yra gerai prekybai“ - sakė jis turėdamas omenyje tai, jog padidėjo Amerikoje pagamintų produktų konkurencingumas užsienio rinkose.

Jungtinių Amerikos Valstijų sekretorius priminė, kad dolerio rinka yra viena iš labiausiai likvidžių. Tad tuo pačiu trumpalaikiai jo vertės svyravimai nėra priežastis nerimauti.

„O ilgalaikėje perspektyvoje JAV dolerio jėga yra Amerikos ekonomikos stiprybės ženklas“ - tikino Steven Mnuchin bei pridėjo, jog faktas yra tai, jog Amerikos doleris yra ir bus pagrindinė rezervinė valiuta.

„Tai kas vyksta Amerikoje, tai įgyvendinamų programų atspindys. Atsižvelgiant į Amerikos augimą, jis vis dar atrodo gana geras ir tai yra labai patraukli vieta investuoti“ - pridėjo jis.

Dolerio indeksas rodantis jo vertės pokytį pagrindinių valiutų krepšelio atžvilgiu, pirmą kartą nuo pat 2014 metų gruodžio mėnesio smuktelėjo žemiau devyniasdešimties punktų ribos.
 
1.   Parašė maxa   2018-01-24 16:18  

Bėgu pirkti Windowsus kol pigus doleris.

 
2.   Parašė C#   2018-01-24 17:22  

maxa nu ko toks smaikstuolis ? O ipouna??? O amerikoniska masina kokia, ford mustang pvz. ???