Bendrovė ECE – didžiausia prekybos centrų valdytoja Europoje – pernai pasirašė sutartį su „Rubicon group“ ir turi 50 proc. akcijų „Ozo“ centrą statančios ir valdysiančios įmonės. Į šį projektą ECE investavo per 180 mln. eurų ( 621 mln. litų).
„Norėsime ir toliau investuoti didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Juk nelogiška ateiti į naują rinką su vienu projektu. Juo labiau kad Lietuvos paklausa dar nepasotinta, ypač drabužių, avalynės“, – kalba ECE atstovas. Jis dar negali pasakyti, kokių naujų projektų ir kur imsis bendrovė, bet tvirtina, kad jei nerastų partnerių, naujus sumanymus įgyvendintų savarankiškai.
Kitąmet sostinėje ketinama atidaryti ne vien „Ozo“ centrą. Žmones masins ir prekybos bei pramogų centras „Panorama“, dar vieno naujo projekto buvusios gamyklos „Velga“ teritorijoje ėmėsi bendrovė „Akropolis“, dabar valdanti didžiausią tokio tipo centrą Lietuvoje.
Ponas Caizelmajeris teigia jaučiantis didžiulį įvairiausių prekybos tinklų susidomėjimą Lietuvos rinka. „Tarptautiniai prekybos partneriai vienareikšmiškai nori ateiti į šią rinką – vokiečiai, lenkai ir kitų šalių prekybos tinklai. Todėl mūsų centre atsiras iki šiol Lietuvoje nematytų prekių ženklų. Mes pirmieji juos pateiksime rinkai“, – sako ECE atstovas.