![](datas/img/news/images/d/dollar_chart.jpg)
„Mes galvojame, kad doleris iš tiesų per antrą metų pusę atsigaus, ir taip daugiausiai bus dėl to, jog rinka įvertins palūkanų didinimą. Esame įsitikinę, kad infliacija šiuo metu Amerikoje jau atsigauna, tuo tarpu rinkos įvertino tik vieną palūkanų padidinimą iki 2018 metų pabaigos“ - pareiškė JPMorgan banko turto valdymo padalinio pasaulio rinkų strategė Jasslyn Yeo.
„Taigi, mes manome, kad rinka iš naujo atliks įvertinimą ir tai šiek tiek padės atsigauti doleriui“ - pridūrė ji.
Po to, kai vakar Amerikoje nepavyko priimti respublikonų parengto sveikatos apsaugos įstatymo projekto, kuris turėjo pakeisti Obamacare, doleris smuktelėjo iki žemiausio lygio per pastaruosius dešimt mėnesių.
Kai kurie rinkos stebėtojai tikina, kad silpnas doleris gali padėti padidinti S&P 500 kompanijų pelnus, kas tuo pačiu pateisintų jų aukštas vertes. Tačiau Jasslyn Yeo tikina, kad rinkos už Amerikos ribų, pavyzdžiui, Europoje ir Japonijoje turi daugiau galimybių augti.
Ji atkreipė dėmesį, jog Europoje pradeda didėti maržos, ir tai gali lemti spartesnį veiklos rezultatų gerėjimą, tuo tarpu Japonija tikėtina gaus naudos iš silpnesnės jenos dolerio atžvilgiu.
„Mums vis dar patinka tam tikros sritys Amerikoje. Šiuo metu mes vis dar teigiamai vertiname Amerikos bankus, kurie mums patinka dėl palūkanų didėjimo perspektyvų, obligacijų pajamingumas taip pat didėja, be to, egzistuoja pažadas dėl finansinio reguliavimo mažinimo bankų sistemoje“ - teigė JPMorgan banko turto valdymo padalinio pasaulio rinkų strategė Jasslyn Yeo.
„Vien tik vertinant vertes, mes manome, kad šiuo metu vertės Amerikoje yra labiau didesnės, tad investuotojai turėtų ieškoti diversifikacijos kitose rinkose už Amerikos ribų“ - reziumavo ji.