Bitkoinas iki metų galo gali pabrangti iki 50 tūkstančių dolerių

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2018-07-03 02:01 Komentarai: (24)
Bitkoinas iki metų galo gali pabrangti iki penkiasdešimties tūkstančių dolerių. Tai gali pasakyti tik tas asmuo, kuris įkūrė ir valdo didžiausią populiariausios virtualios valiutos biržą.

BitMex biržos įkūrėjas ir prezidentas Arthur Hayes nedramatizuoja bitkoino vertės kritimo šiais metais, bei teigia, kad kažkas, kas per vienerius metus išaugo iki dvidešimties tūkstančių dolerių, gali susidurti su korekcija.

„Mes galime rasti dugną trijų - penkių tūkstančių dolerių diapazone” - sakė jis.

„Bet užtektų, jog Amerikos vertybinių popierių ir biržų priežiūros komisija patvirtintų vieną iš daugelio kriptovaliutų ETF fondų, kad kaina iki metų galo vėl pakiltų iki dvidešimties tūkstančių dolerių, arba netgi iki penkiasdešimties tūkstančių dolerių” - tikino Arthur Hayes.

Jis prognozuoja, kad iki metų galo bitkoinas pabrangs iki penkiasdešimties tūkstančių dolerių net nepaisant to, kad šios valiutos kaina penktadienį nusmuko žemiau šešių tūkstančių dolerių lygio. Tačiau štai savaitės pradžia prasidėjo šios virtualios valiutos atšokimu, t.y. bitkoinas pirmadienį pabrango tryliką procentų iki 6644.52 dolerių.

Vis dėl to nuo metų pradžios ši populiariausia pasaulyje kriptovaliuta dolerio atžvilgiu atpigo penkiasdešimt keturiais procentais.
 
1.   Parašė maxa   2018-07-03 08:17  

Nešiojas su tuo bitkoinu, lyg jis kažką pakeis pasaulyje. Greito praturtėjimo lochotronas ir tiek. 80 proc. monetų guli keletoj sąskaitoj ir pisa protą apie decentralizacijas ...

Spekuliacinis įrankis, tai tokiu lai ir lieka.

 
2.   Parašė Raima1   2018-07-03 08:23  

Koks svaičiojimas! Sukčiai plepa apie brangimus, vertes to, kas yra nieko nevertas.

 
3.   Parašė artas   2018-07-03 08:58  

Melas, man nieko vertos yra OMX kotiruojamos akcijos, tau - BTC, bet nepaisant mūsų norų, šiuo metu OMX virš 7 mlrd. Eur, BTC – virš 100 mlrd. USD

 
4.   Parašė saulius-fx   2018-07-03 09:22  

Omx bent sudaro turtas, o btc - sudeginta elektra ir lukesciai.

 
5.   Parašė saulius-fx   2018-07-03 09:22  

Omx bent sudaro turtas, o btc - sudeginta elektra ir lukesciai.

 
6.   Parašė artas   2018-07-03 09:53  

O kas yra turtas? Kurios turto apibrėžimo dalies neatitinka BTC?

 
7.   Parašė C#   2018-07-03 10:14  

BTC yra absoliuciai virtualus turtas ir kalbant apie investicijas galima turet tik maza jo dali.

Turtas tai yra kazkas apciuopiamo dauguma atveju. Be abejo fiatas irgi nera turtas, gali nuinfliuot, valstybe gali bankrutuot.

BTC verte yra gaujoje balvonu kurie uz ji moka pinigus, jokios vidines vertes jis neturi.

 
8.   Parašė artas   2018-07-03 10:16  

Ekonomikos teorijos, bei teismų praktikoje, turtas aiškinamas, kaip objektų išreiškimas piniginiu ekvivalentu. BTC gali būti iškeistas į tradicinę valiutą keityklose.

 
9.   Parašė artas   2018-07-03 10:17  

BTC yra naujas civilinių teisinių santykių objektas – skaitmeninis daiktas. Bitkoinas turi visus aukso (deimanto ar kitokios naudingos žaliavos) požymius, išskyrus materialią (molekulinę) formą:

Bitkoinas – kilnojamas skaitmeninis daiktas. Jį galima perkelti iš vienos sąskaitos į kitą nepakeitus jo paskirties ir iš esmės nesumažinus jo vertės (CK 4.2 str.).
Bitkoinas – rūšinis daiktas, jis neturi individualizuotų požymių, visi bitkoinai vienodi, vieną bitkoiną visiškai pakeičia kitas bitkoinas (CK 4.3 str.).
Bitkoinas nesunaudojamas – nesunaudojamaisiais daiktais laikomi daiktai, kurie, naudojami pagal paskirtį, ilgą laiką iš esmės nepakeičia savo vertės ir paskirties (CK 4.5).
Bitkoinas dalus – padalinus bitkoiną pusiau ar į daugiau dalių, jos nepraranda savo savybių ar paskirties (CK 4.6 str.).

 
10.   Parašė C#   2018-07-03 10:22  

"Ekonomikos teorijos, bei teismų praktikoje, turtas aiškinamas, kaip objektų išreiškimas piniginiu ekvivalentu. BTC gali būti iškeistas į tradicinę valiutą keityklose."

Tai pagal toki apibrezima ir tavo panesioti triusikai yra turtas. Ziurek prastumtai kam nors uz pora euru humanoje - prasom iskeistas i pinigini ekvivalenta.

Turtas yra tai kas pats is saves gali turet verte realiame fiziniame pasaulyje. Apskritai turto savoka atsirado su zemdirbyste ir sesliu gyvenimu. Pas zmones atsirado normaliai irengti namai, derlinga zeme, atsirado gyvuliai, grudai - va prasom pirmines turto formos islikusios iki dabar. Toliau atsirado grazus spalvingi metalai kurie dideles naudos patys is saves neturejo, bet maloniai gloste aki.

O BTC glosto nebent virtualia byrka virtualiame pasaulyje.

 
11.   Parašė Krosneles.eu   2018-07-03 10:55  

Dar to betrūko, kad biržos savininkas pjautų šaką ant kurios sėdi ir sakytų šš vertas. Būtų keista.
O šiaip vertinti BTC galima kaip kažkokį nematerialų turtą tipo prekinį ženklą ar programą. Bet su tais nematerialiais turtais yra problema - jie greitai dauginasi ir nuvertėja pasikeitus technologijoms.
Buvo kažkada BTC vienas, o dabar tų cryptų jau velniai žino kiek. Pasikeis mada ir bus jam galas kaip NOKIA telefonui.
-------------------
Šiaip užtenka, kad visi šudcoinai būtų tiesiai kotiruojami ir keičiami į pinigus ir ne per BTC - ir viskas, BTC nebeturi paklausos.

 
12.   Parašė artas   2018-07-03 11:29  

C, neįdėmei skaitei, turtas negali būti sunaudojamas arba sunešiojamas, todėl triusikai ir grūdai, kuriuos tu mėgsti rupšnoti tvarte - nėra turtas

 
13.   Parašė artas   2018-07-03 11:36  

Krosnele, užtenka, kad žaliavos būtų perkamos už EUR ir USD viskas - nebeturi paklausos

 
14.   Parašė C#   2018-07-03 11:46  

Turtas, nes jis padeda isgyvent. Tai maistas tau arba gyvuliams, kurie velgi maistas.

Prabangus vynai/konjakai pvz. irgi yra turto/investiciju forma senai zinoma. Juos galima isgert ir ka nors protingo papasakot, jeigu smegenu kazkokiu turi aisku.

"turtas negali būti sunaudojamas arba sunešiojamas"

Cia kreivose shitcoinerio fantazijose egzistuoja tikras turtas be amortizacijos. Bet koks realus turtas turi amortizacija, netgi metalai oksiduojasi kazkiek. Turtas be amortizacijos turi kintancia verte - fiat pinigai gali but nuinfliuoti, auksas su sidabru - bado metu ismainysi kila aukso i batona. Deimantai, shitcoinai, tas pats sh... nuolatos kintanti verte. Visas pasaulis yra vienas didelis kintamasis. Turtas be amortizacijos nera tikras turtas, jo verte priklauso nuo bandos poziurio i ji.

Bet kadangi zmogus durnas, tai jis iesko kazko pastovaus ir crypto-shuduva dar vienas is tos serijos - turesiu shitcoina kuriu skaicius ribotas ir jo verte augs augs ir augs iki begalybes. Jo verte augs kol zmones ji vertins, simple as that. O uz ka vertint ? Kol kas tik uz tai kad galima pinigu nusukt i seseli. Visas bircoino privalumas. Cia vienintelis faktorius kuris realiai laiko bircono kaina, senai but crashines iki nulio. Atsiskaitymai su juo yra shudas ir visi tai zino.

 
15.   Parašė C#   2018-07-03 11:54  

Beje kaip tik atsirado bircoinas, iskarto atsirado ir izymusis silkroad - iskarto chebra pamate kur jo geriausias panaudojimas. Ir dabar tai turbut viena is pagrindiniu valiutu dark web'e.

 
16.   Parašė Krosneles.eu   2018-07-03 12:34  

Artas, teisingai jei žaliavos pradėtų kotiruotis eurais, tai nafik tas doleris kam bereikalingas būtų, nes EUR yra gamybos valiuta, USD - yra finansavimo valiuta. BTC yra shitkoinų keitimo valiuta, shitkoinai nebus keičiami per BTC ir nafik kam tas BTC bus reikalingas. Iki šiol niekas niekam daugiau neparodė jo realios naudos. Kaip internetinis auksas ar vertės išsaugojimo priemonė , tai netinka, kai per metus nuvertėja 3-4 kartus. Kaip bulkučių pirkimo priemonė netinka - transakcija brangesnė už bulkutė. Vienintelis jo privalumas - tai kazino spekuliantams kils - kris ir shitkoinų pirkimo priemonė. Daugiau jo realaus panaudojimo nematau be narkotikų pirkimo.

 
17.   Parašė artas   2018-07-03 13:00  

C, taip vynas nesidėvi, kol rusyje - turtas, išgersi - jau ne

Turtas kuris amortizuojasi, turi mažesnę vertą nuž turtą, kuris nesiamortizuoja. Todėl auksas 999 prabos bus visada brangesnis už 950, nes mažiau oksiduosis.

Turtas be amortizacijos, nėra turtas - čia gal tik karvidėj

Beje, pamiršai LN, BTC dabar gali pirkti ne tik batoną, bet ir grūdą (galėsi žinoti vieneto tikslumu savo tvarto turinį). Aišku reikės laiko kol LN pilnai bus integruotas, bet čia laiko klausimas, ne turinio.

 
18.   Parašė artas   2018-07-03 13:07  

krosnele, jei Auksas po kelių metu nukris iki 400 USD, ar jis taps netinkama vertės saugojimo priemone?

Bulkutes gali pirkti per LN, pasidomėk. Bet mes kalbame apie turtą, o ne panaudojimą. Už auksą juk bulkučių taip pat neperki.

DarkNet, drugs,.. uhh, girdėjau ten ir dolerius naudoja.

 
19.   Parašė C#   2018-07-03 13:31  

"Turtas kuris amortizuojasi, turi mažesnę vertą nuž turtą, kuris nesiamortizuoja. Todėl auksas 999 prabos bus visada brangesnis už 950, nes mažiau oksiduosis. "

Auksas dar salyginai nesenai vos kelis simtus baksu kainavo ir brangzta jis fiato atzvilgiu kuris infliuoja. T.y. kaip ir visos kitos turto klases.

Tai jei lygini auksa su auksu tai zinoma, aukstesne praba - elementariai daugiau aukso, lol. O kodel namai turi verte ir gana nemaza, jie tai pastoviai amortizuojas per ilgesni laika nuo aplinkos poveikio. Pabandyk nepriziuret ilgesni laika namo ar to paties daugiabucio.

As jau nieko neirodinesiu, nes aisku kad nepageji suvokt kai kuriu dalyku Jeigu turetai bent lasha loginio mastymo, tai neuzsiiminetai tokiu shudu kaip EW sitiek metu. Tu kaip ir eilinis fantazioras nesuvoki kad zmogus negyvena amzinai, ir turtas yra vertingesnis toks kuris gali buti suvartojamas/naudojamas. Padvesi ir liks tie tavo bircoinai, tas tavo auksas kazkur gulet. Paliksi vaikams - tie greiciausiai istratins laisva ranka. Lengvi pinigai greit leidzias.

Sitame gyvenime mes nieko neperkame, o tik laikinai issinuomojam.

 
20.   Parašė Krosneles.eu   2018-07-03 13:34  

Artas, auksas visada išlaiko savo vertę. Ar prieš šimtą metų ar dabar prabangus kostiumas kainavo kainuoja 1 unciją aukso. Ar prieš 100 metų ar dabar vidutinis namas kainavo kainuoja apie 200 uncijų aukso. Ta prasme, dėl monetarinės CB politikos ar pinigų reformos aukso kaina gali kristi 3 kartus, tačiau 3 kartus pigs ir NT ir maistas.
Todėl auksas ir yra mato vienetas prekėms.
---------------
BTC nėra vertės matas, tai tik reklamos sukurta vertė. Bet ką internetinio galima sukurti labai lengvai ir labai pigiai ir dauginti skaitmeniniu būdu praktiškai už dyką - kainuoja tik reklama. Būtent todėl BTC ir neturi vidinės vertės. Jo metinė infliacija yra apie 200-300 proc. Nes pernykščiai forkai BCH , BTGold padidino monetų kiekį 3 kartus (tik pavadinimas kitas ir kaina skirtinga). Šiemet gal irgi dar forkų išleis ir vėl bus infliacija, ir niekur praktiškai nereikia jokių darbo sąnaudų tik programos kodą paleisti.

 
21.   Parašė IT17   2018-07-03 13:42  

cha, cha ziuriu bitkoino meskos ir buliai susikove... na pagrindine esme, kad judesiai yra, o kad rizika taip pat yra, tai cia faktas, taciau ir graza atitinkama...

 
22.   Parašė artas   2018-07-03 14:10  

Krosnele, kiek metų naudojamas auksas, ir kiek BTC? po 100 metų BTC bankų rezervuose bus laikomas ne auksas, o BTC. Kaip tau tokia vizija ? Kiek manai tuomet svyruos auksas, ir kiek BTC ;)

Auksas, kaip ir USD yra dabartinės sistemos įrankiai, kas bus kai sistema sugriūs? Jei manai, kad auksas išgelbės - ok. Aš manau, kad išgelbės BTC. Tai pagrindinė BTC vidinė vertė. Jei sistema gyvuos 100 metų, tikėjimas, kad ji vieną dieną sugriūs niekur nedings, todėl BTC vertė visada išliks.

O forkai... kiek dabar vertas BTCgold? kam jis rūpi? Aplamai ką jis turi bendro su BTC?

 
23.   Parašė IT17   2018-07-03 14:21  

nana, kiek bus vertas auksas, kai kas jo turedamas i sibira neisvyko, nes susimokejo, arba i vakarus pabego, nes jo turejo... tai vat tiek apie ta auksa...

 
24.   Parašė Krosneles.eu   2018-07-03 14:25  

Artai, aš per savo trumpą gyvenimą sugebėjau tiek išnykusių pinigų-valiutų pamatyti: rubliai, talonai, vagnorkės, litas, vokietijos markės, prancūzijos frankai, latai ir t.t., kad tu manęs neįtikinsi niekaip, kad BTC dar egzistuos po 10 metų, jau nekalbu apie 100 metų.
-----------------
O kas liečia forkus, tai jei BTC turėtojas gauna kasmet nemokamus forkus - tai yra pati tikriausia pinigų emisija ir koks skirtumas kiek jie kainuoja, jie aplamai turėtų nieko nekainuoti, nes sukurti iš oro. Tai reiškia , kad monetų kiekis keliagubinasi kas kažkiek laiko.