Super Lygą (Super League) kol kas sukūrė dvyliką klubų. Turnyras, kaip neoficialiai spėjama, galėtų prasidėti rugpjūtį.
Šios naujos supergrupės stuburą sudaro Manchester United, Manchester City, Chelsea, Arsenal, Tottenham, Liverpool, Inter, Milan Milan, Juventus, Madrido Real, Madrido Atletico ir FC Barcelona futbolo klubai. Grupės viceprezidentu paskirtas Juventus prezidentas Andrea Agnelli.
Juventus, kurioje žaidžia Cristiano Ronaldo, akcijų kaina Milano biržoje išaugo penkiolika procentų, kas yra didžiausias dienos pokytis per metus. Manchester United akcijos prieš prekybinės sesijos metu Niujorko biržoje brango virš aštuonių procentų.
Optimizmas šiame sektoriuje taip pat palietė ir klubus, nesusijusius su Super Lyga. Vokietijos Borussia Dortmund futbolo klubo akcijos brango virš devynių procentų, o Olandijos AFC Ajax - apie vieną procentą.
Prie minėtų dvylikos futbolo gigantų turėtų prisijungti dar trys klubai. Dar penkios ekipos bus atrinktos į varžybas kiekvienais metais atsižvelgiant į praėjusio sezono rezultatus ir pasiekimus. Projektas apima dvidešimties komandų padalijimą į dvi grupes. Trys geriausi kiekvienos grupės klubai pateks į ketvirtfinalį, o 4 ir 5 vietų komandos kovos dėl likusių dviejų vietų.
Apskaičiuota, kad penkiolika steigėjų komandų iš anksto pasidalins 3,5 milijardo eurų sumą.
Savo ruožtu Intesa Sanpaolo banko analitikai prognozuoja, kad Superliga atneš daugiau pinigų iš televizijos transliacijų teisių nei apie 2 mlrd. eurų, kuriuos UEFA Čempionų lyga kasmet uždirbo 2018 – 21 metų sezonuose, o lėšos būtų padalintos tik į 20 klubų.