JAV porno industrija taip pat nori valdžios finansinės paramos

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2009-01-08 11:59 Komentarai: (0)
Po to kai JAV valdžios finansinės paramos paprašė ir ją gavo šalies bankai bei didieji automobilių gamintojai, į eilę dėl valstybės pinigų nusprendė stoti ir porno industrijos atstovai. Gilėjanti pasaulinė finansinė krizė nejuokais išgąsdino ir šios industrijos verslininkus. Suaugusiems skirto žurnalo „Hustler“ leidėjas Larry Flynt bei jo kolega, „Girls Gone Wild“ savininkas Joe Francis pareiškė, jog jie taip pat prašys šalies Kongreso finansinės paramos, kuri turėtų siekti apie penkis milijardus dolerių.

„Visi Amerikiečiai nori šalies valdžios finansinės paramos, ne tik bankai ar automobilių gamintojai“ – pareiškė Larry Flynt atstovė spaudai.

„Porno industrija nukentėjo nuo ekonomikos nuosmukio ir finansinės krizės kaip ir bet kuri kita verslo šaka, ir jie nori prašyti iš valdžios apie 5 mlrd. siekiančios finansinės paramos. Ar tai pati svarbiausia verslo sritis pasaulyje?, ar tai padės pagerinti amerikiečių gyvenimą, jei tokia parama bus suteikta?, - nematau, kad politikams tai spręsti“ – tęsė atstovė spaudai.

„JAV valdžia turėtų aktyviai pagelbėt, kad išliktų ir toliau augtų suaugusiems skirtai industrija, kaip tai daro kitų verslo šakų atžvilgiu, kurios yra svarbios amerikiečiams“ – pareiškė „Girls Gone Wild“ savininkas Joe Francis.

„Mes jau visai netrukus planuojame kreiptis į šalies iždo sekretorių H.Paulson ir jo prašysime penkių milijardų dolerių finansinės paramos“ – papildė J.Francis.

Porno industrijoje besisukantys L.Flynt ir J.Francis pripažino, kad jų verslams negresia bent kol kas rimtos finansinės problemos, tiesa, DVD pardavimai sumažėjo per pastaruosius metus, tačiau internetinis lankomumas toliau auga.

Tačiau šios šakos atstovai yra susirūpinę amerikiečių gerove.

„Žmonės yra per daug depresuoti pastaruoju metu ir tai kenkia jų seksualiniam aktyvumui. Tai labai nepalanki ir žalinga situacija mūsų nacijai. Amerikiečiai gali išgyventi be automobilių ir be panašių kitų dalykų, tačiau be sekso - ne“ – pareiškė L.Flynt.

„Esant dabartinei sunkiai ekonominei situacijai ir žmonėms prarandant pinigus, jie tikrai negalvoja pirmiausiai apie seksą šiuo metu. Atėjo laikas Kongresui atgaivinti amerikiečių seksualinį apetitą. Vienintelis būdas kaip jie tai gali padaryti, paremti porno industriją ir daryti tai greitai“ – su šypsena veide teigė „Hustler“ leidėjas.

Kol kas Kongresas niekaip nesureagavo į šį pagalbos šauksmą.
 
Dar nėra komentarų